AK Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Dilek Yüksel Tokatta iftar sonrası Bartın, Sivas, Tokat kadın kolları Başkan ve yönetimleri ile bir araya geldi. 

Bartın ve Sivas AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Tokat’ta ağırlandığı programda parti ve teşkilat çalışmaları değerlendirildi.Ak Parti’nin il teşkilatları arasında “Kardeşimde İftardayım" programları çerçevesinde, Bartın İl Kadın Kolları Başkan ve Yönetimi Tokat’ımıza geldi. Tokat’ta Milletvekili Dilek Yüksel ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve İl Yönetimi’nin ağırladığı Bartın heyeti bir dizi ziyaretler de gerçekleştirdi.

Ak Parti Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve Yönetim Kurulu üyeleri Tokat Belediyesi’ni de ziyaret ettiler. Belediye Başkan Vekili Sami Dutoğlu tarafından karşılanan heyette Ak Parti Tokat İl Kadın Kolları Başkanı Havva Subuncuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundular. Salı gününü Tokat’ta geçiren Bartınlı AK Partili Kadınlar, hem iftarı hem de gece sahuru Tokat’ta yaptılar. 

Misafirleri, kültür ve medeniyetin başşehri Tokatta ağırlamaktan duydukları memnuniyeti de dile getiren TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, kadın kollarının teşkilat çalışmalarında ayrı bir öneme sahip olduğunu kaydetti.Ak Parti’nin il teşkilatları arasında “Kardeşimde İftardayım" programları çerçevesinde, Bartın İl Kadın Kolları Başkan ve Yönetimi Tokat’ımıza geldi. Tokat’ta Milletvekili Dilek Yüksel ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve İl Yönetimi’nin ağırladığı Bartın heyeti bir dizi ziyaretler de gerçekleştirdi.

Yerel Yönetimler,  ardından cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında genel seçimler geleceğini hatırlatan Yüksel,  AK Parti teşkilatlarına her kademede ayrı ayrı görev düştüğünün altını çizdi. Yüksel konuşmasına devamla ”Ülkemizin geldiği seviyede ulaştığı noktada, daha da gayret gösterimesi zorunludur. 

Tüm ana kademe teşkilatımızın partimizin temel yapısını bünyesini oluşturan bütün yapısının çok güçlü olması gerekiyor. Herkes bulunduğu noktada görevini en iyi şekilde yapacak ki bünye sağlam olsun. AK Partinin hangi kademesinde olursa olsun verilen hizmet yapılan görev tarihe tanıklık etmenin adıdır. Türkiye Mayıs ayından buyana ne aşamalardan geçti. Ne senaryolar yazıldı çizildi. Dünya ülkeleri tepetakla giderken ülkemizin yükselişi tarihe yön vermesi birilerini nasıl alabora etti hepimiz gördük.

İşte bu şartlar içerisinde teşkilatımızın her ferdinin her üyesinin tarihi bir sorumluluk içerisinde olması dik durması çok çalışması gerekiyor. İnşallah ekip olarak ülke olarak her sıkıntıdan her problemden başarıyla çıkıyoruz” dedi.

 

ÖNEMLİ LİNKLER