AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, ikincisi düzenlenen Büyük Tokat Buluşmasındaki piknik programına katıldı. Büyük Tokat Buluşması Programına Milletvekili Yüksel’in yanı sıra, AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz, İstanbul AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu, Tokat AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, İstanbul Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Zile Belediye Başkanı Lütfü Vidinel, Tokat G.Osmanpaşa Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin ve çok sayıda siyasetçi ile bürokratlar  da katıldı.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Büyük Buluşmada, konuşan Uysal “Bir olmak, birlik olmak için bunun gibi organizasyonlar çok önemli” dedi.

Başakşehir Belediyesi tarafından organize edilen programda Başkan Mevlüt Uysal “Geçtiğimiz Haziran ayında ziyaret ettiğim Tokat’ta insanların sıcak ilgisi ve anlatılamaz misafirperverliğiyle karşılaştım. Bugün de ben burada sizlere ev sahipliği yapmaktan, sizleri ağırlıyor olmaktan onur duyuyorum'' şeklinde konuştu.

Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına başlayan İstanbul AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu “İstanbul pek çok Anadolu şehrini bünyesinde barındıran yönüyle Türkiye’nin özeti bir şehir. Anadolu’dan koparak İstanbul’u memleket haline getiren, köyüyle de irtibatını sağlayan bu tür organizasyonlar kültürümüzden kopmama adına önemlidir. Bu organizasyonların devamlılığının sağlanması lazım” dedi.

Şamlar Tabiat Parkı’nda gerçekleşen 2.Büyük Tokat Buluşması’nda Tokatlılar siyaset dünyasının önemli isimlerini de ağırladı.
 
Milletvekili Yüksel ve Tokatlı Milletvekilleri protokol konuşmalarının ardından, beraberindeki heyetle  birlikte piknik alanını gezerek vatandaşlarla sohbet etti, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

ÖNEMLİ LİNKLER