23 ve 24. Dönem AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Ankara’da karanlık güç odalarının, içerideki ve dışarıdaki taşeron iş birlikçileri tarafından yapılan hain terör örgüt veya örgütlerince yapılmış kanlı saldırıların amacına ulaşmayacağını kaydetti,  terörü ve terör eylemcilerini lanetledi.

Kökleri dışarıda olan ve 100 yıl önce Çanakkale’den ülkemizi ve kutsallarımızı işgale gelen emperyalistlerin, 100 yıl aradan sonra, daha fazla işgalci güçle ve aynı işgalci kirli ruhla terör örgütleri üzerinden yeniden Türkiye’ye var güçleriyle saldırıya geçtiklerini hatırlatan Yüksel, “içimizdeki işbirlikçilerine ve ihanet şebekelerine rağmen, Milletimiz İstiklaline, birlik ve beraberliğine sahip çıkacaktır” dedi.

Milletvekili Dilek Yüksel, Ankara’da yapılan hain terör saldırısını ve saldırıyı yapanları kınadığı ve lanetlediği mesajında şunlara yer verdi. “  Ankara’da yapılan terör saldırısını, bu kirli eylemi yapanları lanetliyor ve kınıyorum. Askerimize, polisimize, sivil insanlarımıza yapılan saldırılar asla bizleri yıldıramayacak, istikametimizin değişmesine etki yapamayacaktır. Ülkemiz, 78 Milyon vatan evladıyla, AY Yıldızlı Bayrağımızla, minarelerimizden yükselen ezanlarımızla bu topraklarda her zamankinden çok daha güçlü bir şekilde var olmaya devam edeceğiz.

Türkiye, coğrafyasında ve dünya üzerinde tüm engellemelere rağmen güçlenmeye devam edecektir.

Ülkemizi; manda devlet, uydu devlet, sömürülen devlet yapma yönünde rotalar çizmeye çalışanlar; farklı istikametler gösterenler, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi hedef alanlar bilsinler ki, kanlı terör örgütleri üzerinden yaptıkları kanlı eylemler hedefine ulaşamayacaktır.  

Ankara’da meydana gelen kanlı terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza ve tüm şehitlerimize ve güvenlik güçlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına, ülkemize ve milletimize başsağlığı; yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum ” şeklinde konuştu.
 
 

ÖNEMLİ LİNKLER