23 ve 24. Dönem AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, 1 Kasım Tarihinin Türkiye ve Dünya için yeni bir dönüm noktası olacağını vurguladı.

1 Kasım Seçim çalışmaları için Tokatta İlçe ilçe dolaşan ve hemşerileri ile bir araya gelen Dilek Yüksel, Kurtuluş Savaşında nasıl bir Kuvay-i Milliye ruhu oluşturulduysa, şimdi de aynı ruhla hareket edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Niksar’da tarihi bir gün yaşandı

Tokat’ın köyünden beldesine ilçelerine kadar her noktasına hizmet götürmek için ve AK Parti kurulduktan sonra gecesini gündüzüne katan ve kendisini milletin, ümmetin davasına adayan Milletvekili Dilek Yüksel, Niksar Devlet Hastanesinin açılışına katıldı. “Tokatta 13 yıldır sen ben yok Türkiye var diyen Yüksel” proje aşamasından inşaatına kadar her aşamasını yakinen takip ettiği ve Niksar’a kazandırdığı 120 yataklı Niksar Devlet Hastanesinin açılışını tüm Niksarlılarla birlikte gerçekleştirdi.

Yüksel açılışta yaptığı konuşmada; “Niksar Devlet Hastanesi artık bölgemizde yatak kapasitesi ve ev konforuyla vatandaşlarımızın hizmetindedir. Hastanemizin yapılmasında en büyük emeğe sahip Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımıza ve Bakanlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca hastanemize yeni yollar açarak büyük katkı sağlayan ve her türlü desteği sunan Niksar Belediye Başkanımız Özdilek Özcan’a, Eski Belediye Başkanımız İdris Şahin ile eski İlçe Başkanımız Sadullah Karataş’a teşekkürlerimi sunuyorum.

İnşallah hep birlikte başlattığımız diğer proje ve yatırımları tamamlayıp hep birlikte sizlerin hizmetine sunacağız. Niksar-Tokat-Ünye Yol Projesi, Tokat havaalanı Projesi gibi çok sayıda makro projelerimizi inşallah 1 Kasımda AK Partiye vereceğiniz desteklerle birlikte tamamlayacağız” dedi.


AK Parti’nin bir reform, medeniyet ve millet hareketi olduğunu ifade eden Tokat Milletvekili Dilek Yüksel”13 yıldır bu dava içerisinde yer almanın, bu davada yol arkadaşlığı yapmanın gururunu hep taşıdıklarını hatırlattığı konuşmasında “Partimizin kuruluşundaki heyecanımız neyse şuan aynı heyecan ve aynı idealleri taşıyoruz.  Bizim bu davadaki nefer olmamız, yol arkadaşı olmamız, makamlarla sınırlı olmadığı gibi zamanla da sınırlı olmayan çok uzun soluklu bir kutlu yürüyüştür.

Bu kutlu yürüyüşümüz, ilelebet devem edecek inşallah. Bu istiklal mücadelemizde, bu kurtuluş mücadelemizde asla geri durmadık asla da durmayacağız.  Çanakkale Boğazından işgale gelen dünya ülkeleri şimdi  aynı ruhla, Milletimize karşı hep bir elden ve hep birlikte büyük bir haçlı savaşı başlattılar. Şimdi daha çok kenetlendik. Mesele Millet meselesi, gerisi teferruat”  ifadelerini kullandı.

Niksar’dan sonra Zile, Erbaa, Almus Turhal tüm ilçeleri dolaşan Dilek Yüksel, teşkilatlarla bir araya geldi ve çok sayıda esnaf, hastane  ve ev ziyaretleri yaptı. AK Parti il ve İlçe teşkilatları ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştiren, hemşerilerine konuk olan Dilek Yüksel, 1 Kasım Seçimleri için çok sayıda ev ve mahalle toplantıları yaptı.

Tokattan 5 milletvekilinin tamamının  AK Partinin alması için hemşerileri ile bir araya gelen Dilek Yüksel, yeni bağımsızlık mücadelesinde Tokat bir olmalı, diri olmalı dedi.

Tokat’ın İstiklalin, bağımsızlığın simgesi olduğunu, 15’lilerin Çanakkale Savaşındaki duruşuyla dünyaya meydan okuduğunu hatırlatan Dilek Yüksel, Tokat’ın vereceği kararın Türkiye’nin kararı olacağının altını çizdi.

Zile Devlet Hastanesini de ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milletvekili Yüksel, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, İlçe Başkanı ve AK Parti teşkilatlarıyla birlikte Hastane yöneticileri, Hasta yakınları ile de bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişlerinde bulundular.

Erbaa İlçesinde de programlara katılan Dilek Yüksel, Erbaa’da esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaflar için AK Parti döneminde yapılan çalışmalara değinen Yüksel, 1 Kasım Seçimleri sonrasında Seçim Beyannamesinde de yer aldığı gibi Esnaflara büyük imkânlar sağlanacağı müjdesini verdi.

İlçelerde çok sayıda ev ve mahalle toplantılarına katılan Dilek Yüksel, Evlerimize, ocaklarımıza ateş düşüren, çocuklarımızın geleceğini karartan terör örgütleri ve bu örgütlerle aynı ruhu taşıyan darbeci ve vesayetçilerin büyük oyunlarına karşı dikkatli ve uyanık olmak zorundayız ifadelerini kullandı. 
  
“1 Kasım büyük bir gün. 1 Kasım Milli irade ve  oylarımızla büyük oyunları bozma günü olacak. Tüm mazlumların, İslam Dünyasının tek umudu Türkiye  Bölgesinde söz sahibi olma yolunda kararlı bir şekilde devam edecek. 1 Kasımda sandıklara sahip çıkacağız. Sandıklara sahip çıkmak demek, Bayrağımıza sahip çıkmaktır. Sandıklara sahip çıkmak, geleceğimize, kardeşliğimize sahip çıkmaktır. Sandıklara sahip çıkmak İstiklalimize, umutlarımıza, Büyük Türkiye’ye sahip çıkmaktır. Vatan için, Bayrak için, Bağımsızlığımız için 1 Kasımda AK Parti’ye, istikrara evet diyeceğiz şeklinde konuştu. 

Almus'ta seçim çalışmalarına fabrika ziyaretleri ile devam eden Yüksel işçilerle bir araya gelerek 1 Kasım Seçimleri için destek istedi.
Gömülü resim için kalıcı bağlantıGömülü resim için kalıcı bağlantı

 

ÖNEMLİ LİNKLER