- "Çağ açan ve çağ kapatan AK Parti, bu seçimden de büyük bir zaferle çıkacak" - "Ülkemizdeki istikrarın ve büyümenin sürmesi, 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşılabilmesi için 7 Haziran'da 400 milletvekiliyle başkanlık sistemine geçmemiz gerekiyor"  

YALOVA (AA) - AK Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Dilek Yüksel, "Çağ açan ve çağ kapatan AK Parti, bu seçimden de büyük bir zaferle çıkacak" dedi.

Milletvekili Dilek Yüksel, Tokat ve Yalova'daki yoğun seçim çalışmalarının ardından, 28 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde İsveç'te yurtdışı seçim çalışmalarında bulunacak.AK Parti kurulduktan sonra parti teşkilatlarında değişik kademelerde görevler aldığını hatırlatan Yüksel, Yalova seçim çalışmaları sonrasında şunları kaydetti:

"Allah bana iki dönem milletvekili olarak Tokat’ımıza, ülkemize, demokrasimize, kutlu davamıza hizmet etmeyi nasip etti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'a, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'na ve AK Kadrolarımıza yol arkadaşlığı yapmayı nasip etti.

Bir neferi olarak partimin, milletimizin hizmetkarı olmaktan her daim onur duyduğum bu kutlu dava şahsımın değil ümmetin ortak davasıdır. Küllerinden yeniden dirilen medeniyetimizin kutlu yürüyüşünün devam etmesi, verdirilen 100 yıllık zoraki aranın noktalanması için; ülkemizdeki istikrarın ve büyümenin sürmesi, 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşılabilmesi için 7 Haziran'da 400 milletvekiliyle başkanlık sistemine geçmemiz gerekiyor. AK Parti olarak kazanacağımız her zafer, gönül coğrafyamızdaki vesayetlere de son verecek. Çağ açan ve çağ kapatan AK Parti, bu seçimden de büyük bir zaferle çıkacak." Şeklinde konuştu.
  
AK Parti Yalova Milletvekili Adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan, İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın öncülüğünde ‘Dur Durak’ bilmeden seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyorlar.
 
Adayların yoğun temposuna diğer illerden gelen AK Partili Milletvekilleri de katılıyor. Seçim çalışmalarına katılan Ak Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Altınova, Subaşı, Yalova Merkez ve Çınarcık’taki seçim çalışmalarına iştirak etti.

Tokat Milletvekili Dilek Yüksel ilk olarak Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan ve partililer, Altınova Merkez ve Subaşı Beldesi’ne gerçekleştirdikleri ziyarette vatandaşlarla bir araya geldiler. Subaşı Beldesi’ni karış-karış gezen AK Partililer belde halkı tarafından büyük ilgi gördü. Coşkulu ve samimi bir şekilde karşılanan Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan ve partililer, 7 Haziran’da Subaşı’nda Ak Parti’nin birinci parti olacağına inandıklarını söylediler.

Bisikletçilere Kutlama

Milletvekili Dilek Yüksel, AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan ve beraberindekiler, Uluslararası Bisiklet Federasyonu, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Altınova Belediyesi ve Salcano'nun sponsorluğunda Altınova Belediyesi Kent Ormanı’nda yapılan "Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası Yalova MTB CUP” organizasyonuna katıldılar. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tarafından karşılanan Milletvekili Yüksel ve partililer, dereceye giren sporcuları tebrik ettiler.

 
Tokatlı Hemşerileri ile bir araya geldi


Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan ve partililer, Subaşı’ndaki Tokatlılar Derneği’ni ziyaret etti. Dilek Yüksel burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmeler yaparak 7 Haziran Seçimleri için tam destek aldı.

Miletvekili Dilek Yüksel ev ziyaretleri yaptı

Milletvekili Dilek Yüksel, Yalova Milletvekili Adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte ev ziyaretleri yaptılar. Mahalle sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılanan Yüksel, 7 Haziran seçimlerinin önemine değindi.Tokatlı vatandaşlarla kahvaltı yapan Milletvekili Yüksel ve Yalova Milletvekili adayı Demirhan, sorunları dinleyip, projeler hakkında bilgi verdiler. AK Partililere oldukça büyük ilgi gösterip destek veren Tokatlılar seçimlerde başarı dilediler. Milletvekili Dilek Yüksel ve Partililer daha sonra Subaşı SKM’yi ziyaret edip, esnaf gezileri gerçekleştirdiler.
  
 Milletvekili Dilek Yüksel Çınarcık’ta Kurum Ziyaretlerinde Bulundu

2 gün boyunca yoğun bir çalışma performansı sergileyen Tokat Milletvekili Yüksel, Çınarcık’ta kurum ziyaretleri yaptı. Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Ak Parti Yalova Milletvekili Adayı Fikri Demirel ve birçok partilinin iştirak ettiği Çınarcık programı kapsamında kurumlar ziyaret edildi.

İlk olarak Kaymakam Cafer Sarılı’yı ziyaret eden Milletvekili Dilek Yüksel ve partililer, daha sonra Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’u makamında ziyaret ettiler. Partililer Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne de bir ziyaret gerçekleştirip, kurum çalışmaların ile sohbet ettiler.


Hastalarla Tek Tek İlgilendiler

Daha sonra Çınarcık Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Milletvekili Dilek Yüksel ve partililer burada hastane yönetimi ve personel ile bir araya gelip hastane hakkında bilgi aldılar.

Hasta vatandaşları da odalarında ziyaret eden Milletvekili Dilek Yüksel, AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Fikri Demirel, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, bütün hastalara ‘geçmiş olsun’ mesajını ilettiler.

 

ÖNEMLİ LİNKLER