Gömülü resim için kalıcı bağlantıAK Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Dilek Yüksel, 7 Haziran Genel Seçimleri ile ilgili Tokat Merkez ve İlçeleri programları çerçevesinde, Turhal İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.
Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay, İlçe Yönetimi, İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları ve partililerin katıldığı ziyarette 7 Haziran seçimleri ve gündeme ilişkin değerlendirmeler de ve istişarelerde bulunuldu.
 
Demokrasinin temelinin katılımla birlikte sandıklardan geldiğini, Sandıkların sadece milli iradenin tezahürü için değil aynı zamanda turnusol kağıdı gibi siyasi iddiası olanların da samimiyet testinde renklerini de ortaya çıkardığını kaydetti.

Milletvekili Dilek Yüksel konuşmasında şunlara yer verdi.

“Demokrasinin olmazsa olmazı seçimler, sandık,  sadece hükümetleri belirlemiyor. Sandıklar ve seçimler  aynı zamanda,  samimiyet testi görevini de yerine getiriyor.

Seçimlerle, sandıkla  beraber, halkın gözünde, demokrat görünenler, sandıktan sonuç alamayınca, itibar görmeyince, sandıkla iş başına gelen iktidarlara kendi çıkarları doğrultusunda istikametler çizmeye çalışmalarını halk görmüş oluyor.

Yapılan seçimlerde bol keseden vaatlerle halkı aldatıp iktidara gelmek isteyenlerin ne kadar sahte bir resim çizdikleri halk tarafından görünüyor.

Sandıktan elde edemedikleri sonucu, başka güçlerin yardımıyla, ihanet ve hilelerle devşirmek isteyenleri halk görüyor.

13 yıl önce eski Türkiye olsaydı bu samimiyet test sonuçlarını gizleye bilirlerdi. Dün dündür bu gün bu gündür diye bilirlerdi. Artık devir değişti.  Halk bilinçlendi. Eski Türkiye yok artık.

Artık Halkımız sahtekarları söz ve selahiyet  sahibi yapmıyor. Milletimiz, AK’la karayı birbirinden ayırt edebilecek bilinçte. Milletimiz kendisine hizmet edenle, hizmet etmeyeni biliyor.

İnşallah 7 Haziran seçimlerinde halkımız, samimiyet testinde, büyük fotoğraf karesindeki önemli ayrıntıları çok daha net görecek”dedi.
Gömülü resim için kalıcı bağlantı
 

ÖNEMLİ LİNKLER